Sylwetki instruktorów

Wiemy, że masz mało czasu, dlatego pracujemy tylko z NAJSKUTECZNIEJSZYMI instruktorami.

Magdalena Durasiewicz

Magdalena Durasiewicz

Aerobics

Trener personalny i doradca żywieniowy. Doświadczenie zawodowe uzyskała współpracując z najlepszymi nauczycielami fitness z Polski i Europy. Jest laureatką 3 miejsca w prestiżowym, ogólnopolskim konkursie „Trener Roku”. Na co dzień pomaga ludziom uzyskać sylwetki marzeń trenując ich oraz edukując z zakresu świadomego żywienia i zdrowego stylu życia.

Monika Mann

Monika Mann

Instruktorka z kilkunastoletnim doświadczeniem. W Activii od 10 lat. Trener personalny, uczestniczka Debiutów Kulturystycznych 2011 oraz wielu szkoleń w dziedzinie fitness i siłownia. Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć wzmacniających oraz relaksujących jak Pilates. Swoją pasją do ćwiczeń zaraża swoich klientów, co powoduje że fitness i zdrowy tryb życia zostaje z nimi na lata.

Justyna Czaja

Justyna Czaja

Gym Fitness

Ukończyła FitAcademy uzyskując uprawnienia Instruktora Fitness w kraju i za granicą z zakresu prowadzenia różnych form zajęć muzyczno-ruchowych z modułów aerobik, wzmacnianie, choreografia na stepie. Promuje aktywny i zdrowy tryb życia. Na zajęciach do klientów podchodzi bardzo indywidualnie. Jej pasją jest fitness, potrafi motywować do działania i dzieli się z innymi swoją pozytywną energią. Wyznaje zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko przeszkody, które trzeba pokonywać.

Magdalena Moska

Magdalena Moska

Licencjonowany instruktor ZUMBA Fitness, tańcem i sportem interesuje się od dziecka.

Oprócz zumby, tańczy także bachate, biega i nieustannie odkrywa nowe, sportowe zajawki. Po intensywnych i energicznych zajęciach, wraca do domu i eksperymentuje kulinarnie ze zdrowymi i pysznymi smakołykami. Uwielbia gotować i zdobywać wiedzę na ten temat.

Marta Noworolnik

Marta Noworolnik

Weight Loss

Jest instruktorką od ponad 3 lat. Kurs instruktora zrobiła na AWF w Katowicach pod okiem znanej i bardzo dobrej trenerki fitness - Anety Powerskiej. Zanim jednak zaczęła swoją przygodę z fitnessem, przez 6 lat trenowała taniec towarzyski. Taniec był, jest i zawsze już będzie jej życiową pasją. Często na swoich zajęciach wykorzystuje różne elementy z tej dziedziny.

Barbara Biniok

Barbara Biniok

Pilates & Stretching

Instruktorka rekreacji ruchowej o specjalności fitness(AWF Katowice). Uczestniczka wielu szkoleń. Czynna zawodowo stale od 17 lat.
Na swoich zajęciach stara się być motywacją dla uczestniczek, ponieważ zdrowe odżywianie i codzienna aktywność fizyczna są dla niej zintegrowaną częścią i sposobem na życie.